השכרת יאכטות מחלת ים

המלצות לאורחים במקרה של מחלת ים:

בעוד אנו שואפים לספק חווית שייט חלקה ונוחה, אנשים מסוימים עשויים להיות רגישים למחלת ים. אם אתם או כל אחד מהאורחים האחרים שלכם נוטים למחלת תנועה, אנחנו ממליצים על הטיפים הבאים שיעזרו לכם להקל ולנהל תסמיני מחלת ים:

בחר את המקום הנכון: מקם את עצמך במרכז היאכטה, שם התנועה בדרך כלל ממוזערת. מרכז הכלי חווה פחות נדנוד והתהפכות בהשוואה לחזית או לאחור. במידת האפשר, בחרו באזור חיצוני עם אוויר צח ונוף ברור של האופק.

הישאר הידרציה: התייבשות עלולה להחמיר תסמיני מחלת ים. שתו הרבה מים במהלך השייט כדי לשמור על הידרציה. הימנע מצריכה מופרזת של אלכוהול ומשקאות המכילים קפאין, שכן הם יכולים לתרום להתייבשות ולהחמיר מחלת תנועה.

אכלו קל והימנעו ממזונות שמנוניים: העדיפו ארוחות קלות וחטיפים לפני ובמהלך השייט. הימנעו מצריכת מזונות כבדים, שמנוניים או חריפים, שכן הם עלולים להגביר את הסבירות לבחילות. היצמדו למזונות תפלים וקלים לעיכול כמו קרקרים, לחם או פירות.

התמקדו באופק: קיבוע המבט שלכם בנקודה יציבה, כמו האופק, יכול לעזור לכייל מחדש את תחושת שיווי המשקל שלכם ולהפחית את תחושת מחלת הים. הביטו אל האופק הרחוק, מדק חיצוני או דרך חלון, והניחו לעיניכם להתיישב על נקודה קבועה.

לנשום אוויר צח: אם אפשר, לבלות באזור באוויר הפתוח שבו אתה יכול לנשום אוויר צח. הרוח המסתובבת והיעדר חללים סגורים יכולים לעזור להקל על בחילה ואי נוחות. אם זה בטוח לעשות זאת, צאו להליכות קצרות על הסיפון כדי להתאוורר.

הימנעו מקריאה או בהייה במסכים: פעילויות הדורשות מיקוד אינטנסיבי, כגון קריאה או צפייה במסכים, עלולות להחמיר את תסמיני מחלת התנועה. מומלץ להימנע מפעילויות כאלה אם אתה מתחיל להרגיש לא טוב. במקום זאת, לעסוק בשיחה קלילה או להתמקד בסביבה.

נסו תרופות ללא מרשם: שקלו להשתמש בתרופות ללא מרשם או בתרופות טבעיות שנועדו להילחם במחלת תנועה. התייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות או רוקח כדי למצוא את האפשרות המתאימה ביותר עבורך. בצע את ההוראות וקח את התרופה לפני העלייה ליאכטה כדי לאפשר לה להשפיע.

הירגעו והסיחו את דעתכם: נסו להירגע ולהסיח את דעתכם מהתנועה. עסקו בפעילויות שמסיטות את תשומת הלב שלכם, כמו האזנה למוזיקה, צ'אט עם אורחים אחרים או התמקדות בנוף מרגיע. מציאת תנוחה נוחה ורגועה יכולה גם לעזור להקל על הסימפטומים.

אקופרסורה וצמידים: אנשים מסוימים מוצאים הקלה ממחלת תנועה על ידי הפעלת לחץ על נקודות אקופרסורה ספציפיות או ענידת צמידים המפעילים לחץ על נקודות לחץ מסוימות על פרק כף היד. בחנו את התרופות החלופיות הללו ושקלו להשתמש בהן לפני השייט ובמהלכו.

זכרו, הרגישות של כולם למחלת תנועה משתנה, והמלצות אלה עשויות שלא לעבוד עבור כולם. אם אתם ממשיכים לחוות תסמינים חמורים של מחלת ים או אי נוחות, אנא הודיעו על כך לחבר צוות. הם מאומנים לסייע ויכולים לספק תמיכה או ייעוץ נוספים כדי להבטיח את רווחתכם במהלך השייט.

אנו מקווים שהמלצות אלה יעזרו לכם להתמודד עם תסמיני מחלת ים פוטנציאליים, ויאפשרו לכם ליהנות מהשייט שלכם במלואו. אנו שואפים להפוך את החוויה שלך לנוחה ככל האפשר ומחויבים להבטיח את בטיחותך והנאתך לאורך כל המסע

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד