יאכטות להשכרה באילת

התפנקו בהרפתקת שייט שאין כמותה!

ב- ROYAL SOCIETY, אנו מאמינים ביצירת חוויה הוליסטית עבור האורחים שלנו, וזו הסיבה שחבילות השייט שלנו מגיעות עמוסות במגוון של תכלילים מלהיבים. התכוננו לטבול בקסם של פלאי החוף של אילת, מוקפים בנוחות ובידור בכל צעד ושעל. אפשרו לנו לקחת אתכם דרך התכונות המדהימות שההפלגה שלנו כוללת:

1. משקאות קלים ומוזיקה:

כדי לשמור אותך רענן ובמצב רוח מרומם לאורך כל המסע, אנו מספקים מגוון של משקאות קלים צוננים על הסיפון. ללגום מהמשקאות האהובים עליך תוך כדי ספיגה מהיופי הנופי של קו החוף של אילת, בליווי בחירת המוזיקה המועדפת עליך, מה שיוצר את האווירה המושלמת לחוויה בלתי נשכחת.

2. ציוד שנורקלינג ומסכות:

התעמקו בעולם התת-ימי המרתק של הים האדום עם ציוד השנורקלינג והמסכות החינמיים שלנו. הצוות שלנו ידריך אותך לגבי השימוש הנכון בציוד, ויבטיח לך להפיק את המרב מהרפתקת השנורקלינג שלך. בואו להכיר מקרוב את החיים הימיים התוססים של אילת, כולל מגוון מדהים של דגים ושוניות אלמוגים צבעוניות.

3. שייט לאורך הגבול הירדני:

צאו למסלול שייט ייחודי שלוקח אתכם לאורך הגבול הירדני, ומספק נקודת מבט בלעדית על היופי הטבעי של האזור. קו החוף הירדני מציע נופים מעוררי כבוד המוסיפים נופך נוסף של פיתוי לחוויית השייט שלך.

4. אזור ריף הדולפינים:

אילת ידועה בזכות הדולפינים הידידותיים והשובבים שלה, וההפלגות שלנו מציעות הזדמנות מדהימה לפגוש את היצורים המלכותיים האלה מקרוב. המסלולים שלנו לוקחים אתכם לאזור ריף הדולפינים, שם יש לכם סיכוי מרשים של 99 אחוז לפגוש את בעלי החיים הימיים המרהיבים הללו. היו עדים לתעלולים המשובבים שלהם ואולי אפילו להציץ באקרובטיקה התת-ימית החיננית שלהם.

5. שחייה וכיבוד קל:

בחבילות שייט נבחרות, אנו מציעים הזדמנות לעשות עצירות לשחייה וטבילות מרעננות במים הצלולים. אתם מוזמנים להביא משקאות נוספים וכיבוד קל כדי להעצים את ההנאה מההפלגה שלכם.

הצצה לחיי הדולפינים:

דולפינים הם יצורים אינטליגנטיים וחברתיים ביותר, הידועים בהתנהגותם המשובבת ובתחושת הקהילה החזקה שלהם. הם ידועים בסקרנותם ולעתים קרובות מציגים זינוקים וקפיצות אקרובטיות, מושכים את כל מי שהתמזל מזלם לראות את התצוגות המשמחות שלהם. באילת מצאו הדולפינים מקלט בטוח באזור ריף הדולפינים, שם הם חיים בהרמוניה עם הטבע והמבקרים האנושיים כאחד. אנו מחויבים לשמר ולכבד את בית הגידול הטבעי שלהם, להבטיח שהאינטראקציות שלנו איתם יתנהלו באחריות ותוך הקפדה מרבית על רווחתם.

הצטרפו אלינו להרפתקת שייט בלתי נשכחת! התכוננו לצלול אל נפלאות גן העדן הימי של אילת, כשאתם שטים לאורך הגבול הירדני ועושים זיכרונות יקרים בנוכחות דולפינים. עם מגוון נדיב של תכלילים וצוות מסור המתמקד בבטיחותך ובהנאה שלך, הפלגות ביאכטה שלנו מבטיחות הרפתקה שאין כמותה. הזמינו את השייט שלכם עם ROYAL SOCIETY עכשיו והתכוננו להיות מוקסמים מהיופי שאין שני לו של פאר החוף של אילת

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד