מה כדי להביא לשייט שעתיים

מה כדאי להבי לשייט של שעתיים, חיוני להביא מספר פריטים על מנת להבטיח את הנוחות והבטיחות שלך. להלן רשימה של פריטים מומלצים שכדאי לקחת בחשבון:

הגנה מפני השמש:

השתמש בקרם הגנה עם דירוג SPF גבוה כדי להגן על העור שלך מקרני השמש המזיקות. הביאו כובע רחב שוליים, משקפי שמש ובגדים קלים ונושמים כדי להגן על עצמכם מחשיפה מוגזמת לשמש.

הנעלה נוחה:

בחר בנעליים סגורות לא מחליקות כדי להבטיח יציבות והגנה על הסירה. נעלי ספורט או נעלי ים עם סוליות גומי הן אפשרויות מצוינות. לא לא להגיע עם נעלי עקב, אם בכל זאת הגעתם עם נעלי עקב חילצו אותם ועלו ליאכטה ללא נעליים.

ביגוד שכבות:

אפילו ביום חם, הטמפרטורות יכולות להשתנות בים עקב רוח או רסס מי ים. לבשו בגדים בשכבות, כולל ז'קט קל או סוודר, כדי להסתגל לתנאים המשתנים ולהישאר נוח לאורך כל השייט, במיוחד בשייט בשקיעה או בלילה

מים וחטיפים:

הישאר רווי על ידי שתיית מים, קחו בקבוקי מים מלאים שיספיקו לכל משך ההפלגה. בנוסף, ארוז כמה חטיפים קלים כגון חטיפי גרנולה, פירות או כריכים כדי לשמור על רמות האנרגיה שלך במהלך הטיול.

תרופות אישיות:

אם יש לך תרופות שנרשמו לך, ודא שיש לך אותן איתך ונגישות בקלות למקרה שיהיה צורך בהן במהלך ההפלגה.

תרופות נגד מחלת תנועה:

אם אתה נוטה למחלת תנועה, שקול להביא תרופות נגד מחלת תנועה ללא מרשם או תרופות טבעיות כמו סוכריות ג'ינג'ר או צמידי אקופרסורה.

תיק עמיד למים:

הגן על חפצי הערך שלך כגון ארנקים, טלפונים ומצלמות על ידי אחסונם בשקית או מיכל עמיד למים. זה יגן עליהם מפני התזות מים או טבילה בשוגג.

מגבת וביגוד נוסף:

ארוז מגבת קטנה לייבוש למקרה שתירטב במהלך השייט. כמו כן, מומלץ להחזיק סט בגדים נוסף על הסיפון למקרה שתצטרכו להחליף עקב תנאי מזג אוויר בלתי צפויים או התזות.

זיהוי אישי:

נשא את מסמכי הזיהוי שלך כגון רישיון נהיגה או דרכון, וכן את כל האישורים או הרישיונות הדרושים לשיט באזור.

גישה חיובית ותחושת הרפתקאות:

הכי חשוב, הביאו חשיבה חיובית, התלהבות ותחושה של הרפתקה. תיהנו מהחוויה, צפו בנופים היפים, וצרו זיכרונות מתמשכים בשייט ביאכטה בזמן השייט שלכם.

זכור לבדוק עם ספק השייט הספציפי לגבי כל המלצות או דרישות נוספות

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד