מה להביא להפלגה

המלצות לאורחים:

כדי להבטיח לכם חוויה נוחה ומהנה במהלך השייט איתנו, אנו ממליצים לארוז את הפריטים הבאים:

ביגוד מתאים: ארזו מגוון אפשרויות לבוש המתאימות לתנאי מזג אוויר שונים ולאירועים שונים. כלול תלבושות קלות ונושמות לימים חמים, נעלי הליכה נוחות, בגדי ים, ז'קט קל או סוודר לערבים קרירים יותר, ולבוש רשמי למחצה אם אתם מתכננים להשתתף באירועים מיוחדים או ארוחות ערב על הסיפון.

הגנה מהשמש: אל תשכחו להביא קרם הגנה עם SPF גבוה כדי להגן על העור מפני קרני השמש. בנוסף, שקלו לארוז כובע רחב שוליים, משקפי שמש וכיסוי להגנה נוספת כשאתם רובצים על הסיפון.

תרופות אישיות: אם אתם זקוקים לתרופות מרשם, ודאו שאתם מביאים אספקה מספקת שתספיק לכל אורך השייט שלכם. זה גם רעיון טוב להביא תרופות ללא מרשם שאתה משתמש לעתים קרובות, כגון משככי כאבים או תרופות למחלת תנועה.

מסמכי נסיעה: זכור לשאת מסמכי זיהוי תקפים, דרכונים, ויזות (אם רלוונטי) וכל מסמכי נסיעה נחוצים אחרים. מומלץ לשמור צילומים או עותקים דיגיטליים של מסמכים אלה כגיבוי.

אלקטרוניקה ומטענים: אם אתה מתכנן להשתמש במכשירים אלקטרוניים כגון טלפונים חכמים, מצלמות או קוראים אלקטרוניים, אל תשכח להביא את המטענים והמתאמים הדרושים. יאכטות מסוימות עשויות להציע מתקני טעינה, אבל זה תמיד טוב שיש ציוד משלך.

אביזרי שחייה: אם אתה מתכוון לשחות או לעסוק בפעילויות מים, ארוז פריטים חיוניים כגון מגבות, נעלי מים, ציוד שנורקלינג ותיקים או תיקים עמידים למים עבור האלקטרוניקה שלך. יאכטות מסוימות עשויות לספק פריטים אלה, אך עדיף להביא משלך כדי להבטיח התאמה נוחה.

מוצרי טואלטיקה ופריטים אישיים: הביאו עמכם מוצרי טיפוח מועדפים, כולל שמפו, מרכך, סבון, מברשת שיניים, משחת שיניים וכל מוצרי טיפוח אישי אחרים שבהם אתם משתמשים באופן קבוע. למרות שמוצרי טיפוח בסיסיים עשויים להיות זמינים על הסיפון, מותגים מועדפים משלכם יכולים לשפר את הנוחות שלכם.

מתאם נסיעות: אם אתם נוסעים ממדינה עם שקעי חשמל שונים, מומלץ להביא מתאם נסיעות כדי לטעון את המכשירים האלקטרוניים שלכם בנוחות.

מזומן וכרטיסי אשראי: בעוד שרוב השירותים והרכישות במטוס ניתנים להסדרה באמצעות כרטיסי אשראי, תמיד כדאי שיהיה לכם קצת מזומנים להוצאות קטנות או טיפים. בדקו את דרישות המטבע עבור סיורי חוף או פעילויות שאתם מתכננים להשתתף בהם במהלך השייט שלכם.

חומרי בידור וקריאה: הביאו לאונייה ספרים, מגזינים או צורות בידור אחרות לרגעי מנוחה. בעוד היאכטות שלנו מציעות אפשרויות בידור שונות, החומרים המועדפים עליכם מבטיחים חוויה מותאמת אישית.

בקבוק מים רב-פעמי: חשוב להקפיד על הידרציה במהלך השייט. הביאו בקבוק מים רב פעמי למילוי מחדש במהלך היום, שכן חיוני לשתות הרבה מים בזמן שאתם נהנים מהזמן שלכם בים.

זכור לארוז בתבונה ולהימנע מהבאת מטען מופרז כדי להבטיח אחסון קל ונוחות על היאכטה. הקפדה על המלצות אלו תעזור לכם ליהנות מחוויית שייט חלקה ומהנה. אנו מצפים לספק לכם מסע יוצא דופן מלא ברגעים בלתי נשכחים

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד