בר מצווה על יאכטה אשדוד אשקלון הרצליה ואילת

לפרטים והזמנות 050-4404330

לחוגגים בר מצווה באשדוד אשקלון הרצליה ואילת. בר מצווה על יאכטה הוא אירוע אקסלוסיבי. לחגוג בר מצווה על יאכטה זה לחגוג בסגנון ואווירה מיוחדת בשייט חוויתי. יאכטה היא המקום המגניב ביותר לחגוג את יום הבר מצווה. לצאת לים ולהפליג ביאכטה, לחגוג את יום הבר מצווה שלך ביאכטה עם חברים ומשפחה במקום שרק ישאיר לך זיכרונות שלא תשכח. לראות את קו החוף את האוניות הענקיות בכניסה לנמלים אשדוד אילת , המים הצלולים והשמים הכחולים מעל זה.

בר מצווה יאכטה אשדוד

ROYAL SOCIETY השכרת יאכטות לבר מצווה, הצעת נישואין ומסיבות.

דרך ייחודית ומרגשת לחגוג את אירוע

מסיבת יאכטה לבר מצווה נשמעת כמו דרך ייחודית ומרגשת לחגוג את אירוע ציון הדרך הזה. אירוח מסיבה על יאכטה יכול ליצור חוויה בלתי נשכחת גם לחוגג הבר מצווה וגם לאורחים. הנה כמה שיקולים והצעות שיעזרו לכם לתכנן את מסיבת היאכטה שלכם בר מצווה:

השכרת יאכטות

  1. השכרת יאכטות: מצאו חברת השכרת יאכטות מוכרת המציעה כלי שיט מתאימים לאירוח מסיבות. חפשו יאכטות שיכולות להכיל את מספר האורחים הצפוי שלכם בנוחות ולספק שירותים כמו סיפון מרווח, פינות ישיבה וחלל פנימי מתאים למקרה של מזג אוויר סוער.

היאכטה יכולה להכיל את כולם בנוחות

  1. רשימת אורחים: הכינו את רשימת האורחים שלכם והבטיחו שהיכולת של היאכטה יכולה להכיל את כולם בנוחות. ליאכטות יש בדרך כלל קיבולת מקסימלית, לכן חשוב לדעת מראש את מספר האורחים.
  2. הזמנות: עיצוב ושלח הזמנות ייחודיות התואמות את נושא היאכטה. שקול להשתמש בתמונות או איורים של יאכטות או ים כדי לתת את הטון לאירוע. כלול את כל הפרטים הרלוונטיים, כגון תאריך, שעה, מיקום וכל הנחיות מיוחדות לעלייה ליאכטה.
  3. קישוטים: מקשטים את היאכטה באופן המשקף את חגיגת הבר מצווה. שלבו אלמנטים כמו צבעי כחול ולבן, מוטיבים ימיים וסמלים יהודיים כמו מגן דוד. בלונים, באנרים ומרכזי שולחן יכולים גם הם לשפר את האווירה החגיגית.
  4. אוכל ושתייה: תיאום עם שירות קייטרינג המתמחה באירועי יאכטה. תכנן תפריט שיתאים להעדפות ומגבלות תזונתיות שונות. שקול להגיש שילוב של אפשרויות כשרות ולא כשרות כדי לתת מענה לצרכי האורחים שלך. זכרו שיהיה בר מצויד היטב עם מבחר משקאות המתאימים לכל הגילאים.

בידור

  1. בידור: שכרו תקליטן או להקה חיה כדי לספק מוזיקה ובידור לאורך כל האירוע. וודאו שיש מקום רב לריקודים וחברות. אתה יכול גם לשקול הוספת כמה אפשרויות בידור נוספות כמו תא צילום, קוסם או פעילויות אינטראקטיביות אחרות כדי להשאיר את האורחים מעורבים.
  2. טקס: מתכננים אזור ייעודי ביאכטה בו יכול להתקיים טקס בר המצווה. התייעצו עם הרב או בית הכנסת שלכם כדי לוודא שניתן לבצע את התפילות והטקסים הדרושים כראוי במסגרת ייחודית זו.
  3. לוח זמנים ומסלול: צור לוח זמנים מפורט של האירוע, כולל עיתוי הטקס, נאומים, בידור ושירות ארוחות. הקפד לקחת בחשבון את הזמן שלוקח לעלות ולרדת מהיאכטה ולהביא בחשבון כל זמן נסיעה על המים.

אמצעי זהירות

  1. אמצעי זהירות: תעדוף את בטיחות האורחים שלך על ידי הבטחה שהיאכטה מצוידת בחגורות הצלה, ציוד בטיחות ותוכניות חירום מתאימות. הכירו את נוהלי הבטיחות של היאכטה והעבירו אותם לאורחים שלכם.
  2. צילום ווידיאו: צלמו את הרגעים המיוחדים של חגיגת בר המצווה על ידי העסקת צלמים וצלמי וידאו מקצועיים. הם יכולים לתעד את הטקס, לצלם תמונות גלויות וליצור זיכרונות מתמשכים מהחוויה הייחודית הזו.

זכור להתייעץ עם אנשי מקצוע המנוסים באירועי יאכטה ולשקול כל תקנות או דרישות ספציפיות הקשורות למיקום שבו אתה מתכנן לערוך את המסיבה. תכנון מראש והקפדה על הפרטים יסייעו להבטיח מסיבת יאכטה חלקה ומהנה לבר מצווה לכל המעורבי

ברויאל סוסייטי החוויה בלתי נשכחת לך, לחבריך ולמשפחתך. ובנוסף לאורחים שלך זה יהיה חוויה מושלמת ויוצאת דופן. החברים מבית הספר לא ישכחו את האירוע והחוויה הזאת. ב- ROYAL SOCIETY אתה יכול למצוא יאכטה שמתאימה לדרישות שלך. האורחים שלך לא ישכחו לך את החוויה הזאת. זו הזדמנות נהדרת לחוות את האירוח המפנק וחוויה ייחודית, שתישאר בזיכרונותיך ובזכרות אורחך לנצח.

חגיגת המצווה על יאכטה אשדוד אשקלון הרצליה אילת

בואו לחגוג אירוע ב- ROYAL SOCIETY על יאכטה מתאימה ל13 חוגגים.

בר מצווה שלכם יהיה אירוע על ספינה. תחגגו מסיבת בר מצווה על יאכטה של רויאל סוסייטי, זאת תהיה מסיבה באווירה אחרת. אי אפשר להשוות אירוע מסוג זה לחגיגת בר מצווה בדרך אחרת. בואו לחגוג בסגנון ואווירה מיוחדת בשייט חוויתי. ספינה היא המקום המגניב ביותר לחגוג את יום הבר מצווה. לצאת לים ולהפליג הספינה, לחגוג את יום האירוע שלך ביאכטה עם חברים ומשפחה במקום שרק ישאיר לך זיכרונות שלא תשכח. לראות את קו החוף את האוניות הענקיות בכניסה לנמל אשדוד, בהרצליה נוכל לשוט אל מעגן חברת החשמל, באילת קו החוף מדהים וזוהר בלילה. המים הצלולים והשמים הכחולים מעל זה. תחגגו אירוע על יאכטה זה יהיה אירוע מיוחד שלא רואים כל יום.

צוות היאכטה והסקיפר שילוו אתכם לשייט

 אנו צוות היאכטה והסקיפרים של ROYAL SOCIETY  נדאג להנעים את שהותכם. נדאג לכם לכיבוד המועדף עליכם. 

אנו ב ROYAL SOCIETY – נבטיח לכם שירות אישי אדיב ומפנק. מיד עם סיום ההפלגה תחושו סיפוק ענק. זאת ועוד ברויאל סטסייטי מובטח לכם שחוויות כאלו לא שוכחים מהר והם ממלאות את הנפש להמון זמן.

זה הזמן להזמין שייט באשדוד, ניתן להחנות את הרכב,חניה חינם. ברחבת מרינה אשדוד. במרינה הרצליה לרשותכם חניה בתשלום. כמו כן במרינה אשקלון ואילת.

היאכטות שלנו עוגנות במרינה אשדוד במרינה הרצליה, במרינה אשקלון, ובמרינה אילת, היאכטות מתאימות, מיועדת ומאובזרת במיוחד להפלגות זוגיות וקבוצתיות עד 14 איש היאכטה מאושרת על ידי משרד התחבורה רשות הספנות והנמלים להפלגות בארץ ובחו"ל ומבוטחת בביטוח מסחרי

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד