הצעת נישואין בהפלגה

לפרטים והזמנות 050-4404330

אל תגידו לא שמענו…הצעת נישואין בים תוך כדי שייט היא אחת הדרכים היותר רומנטיות לאירוע כזה. לכן אנו נעצב את היאכטה כך שתתאים במיוחד להצעות נישואין שלכם! תפתיעה את בת הזוג שלך עם: שייט רומנטי ביאכטה. שלט שעליו כתוב "אהובתי התנשאי לי?". הצעת נישואין בהפלגה וברקע המוסיקה שלכם. תדמיין, ים…שקיעה… תוך כדי שהסקיפר מצלם אתכם תפתיעה את בת הזוג עם הטבעת. התנשאי לי… יש לנו המון רעיונות מקוריים ומיוחדים להצעת נישואין ביאכטה. יאכטה זה המקום המושלם בשבילכם להצעת נישואין מושלמת. הצעת נישואין על יאכטה עם התפאורה של הבריאה על יאכטה בים. אפשרי כמובן לעשות הצעת נישואין ביאכטה בשיתוף חברים או משפחה.

אז תהיה גבר, תכרע ברך במהלך שייט רומנטי ותציע לה…

השירות במרינות אשדוד אשקלון הרצליה אילת

הצעת נישואין בהפלגה
ROYAL SOCIETY YACHTCLUB אשדוד אשקלון הרצליה אילת
שייט זוגי באשדוד – להפליג בתאריך ובזמן שנוח לכם שייט זוגי באשדוד המתנה המושלמת לזוגיות בר מצווה על יאכטה באילת

יאכטה פרטית… חוויה פרטית…הצעת נישואין

היי. שמי ליאת ואני רוצה לשתף אותך באירוע הפרטי שלי. הצעת נישואין בהפלגה. כמובן הצעת נישואין כזאת אי אפשר לסרב. חבר שלי… הארוס שלי ארגן אירוע מדהים שלא אשכח אותו לעד ולא משנה מה יהיה. ביום ההולדת ה-24 שלי אמר לי חבר שלי שנעשה משהוא מיוחד "תתלבשי יפה יוצאים".

מגיעים למרינה אשדוד אזור היאכטות

כשהעניים שלי מכוסות ואין לי מושג איפה אני הגענו למרינה אשדוד שם נמצאת מעגנה. שמעתי את התרנים וריח הים היה באפי והבנתי איפה אני פחות או יותר. הוא הוביל אותי בעניים עצומות, רעש היאכטות כמו מוביילים. ממשיכה ללכת ואז נענו, הוא מוריד לי את הכיסוי ואני מקבלת את השוק של החיים שלי. כן… כל האחים והאחיות שלנו וכמובן ההורים המקסימים שלנו עמדו. בנוסף סידור פרחים אדום בוהק "ליאת התנשאי לי". ואז אני רואה את הטבעת, אאאממממאאא לא שמעתי אותו אומר התנשאי לי וכבר אמרתי כן… הכל היה מדהים הכיבוד השתיה האלכוהול.ישבנו ביאכטה שעה וצחקנו למוות. לאחר כשעה נפרדנו מהמישפוחה ויצאנו להפליג ביאכטה מפרשית מדהימה. זאת פעם ראשונה שלי שאני רואה שקיעה מתוך הים, היה מלא עננים והשמש צבעה אותם באדום ורוד כאילו במיוחד שבילנו. שטנו במשך שעה, יצאנו בהפלגה לכיוון צפון עד לנמל, משם מערבה לכיוון השקיעה. בדרך ראינו את אוניות הענקיות שבשקיעה הם נראות כמו בניינים בלב הים.

לסיכום זאת הייתה החוויה של החיים. ממש שמחתי שהוא החליט להציע נישואין של יאכטה וההפלגה בים הייתה מדהימה

תודה לצוות ריאל סטסייטי על השירות המדהים, רואים שאתם עושים את הכל באהבה וסבלנות. כול הכבוד

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד