השכרת יאכטה לסקיפרים אשדוד

סקיפרים בעלי רשיון משיט 30 השכרת יאכטה לסקיפרים

מחיר יאכטה להשטה עצמית 800 ₪ לשעתיים

בנק שעות שייט 15 שעות 4500 ₪

יאכטה FANI

2 קבינות זוגיות

1 שירותים

1 מקלחות + מקלחת בקוקפיט

שולחן בסלון + שולחן בקוקפיט

מטבח מאובזר היטב

מקרר + כיריים

מערכת שמע בסלון ובקוקפיט (ניתן להתחבר עם Wi-Fi   או aux)

בסיפון – אזור מוצל עם ספסלי ישיבה ושולחן

מזרונים בחרטום

מספר מפליגים להפלגה חופית: 11 (כולל צוות)

נתונים טכניים:

אורך: 10.47 מטר

רוחב: 3.20 מטר

שוקע: 1.80 מטר

מנוע וולוו 25 כ"ס

מיכל סולר: 120 ליטר

מיכלי מים: 200 ליטר

למי מתאים לשכור יאכטה להשטה עצמית

מתאים  לבעלי רישיון סקיפר משיט 30 , כמובן שגם ללא רישיון תמיד ניתן לשכור סקיפר המכיר את אזור ההפלגה.

להבהרה השכרת יאכטה תהיה כמעט לכל יעד שתבחרו ובתאום מראש

אזור ההפלגה

אזור ההפלגה נבחר על ידי שילוב של מספר פרמטרים ובתיאום עם צוות ROYAL SOCIETY.

הניסיון הסקיפר וצוות היאכטה- בהפלגה עם צוות שאינו מתורגל לשוט להפלגות בים לכן עדיף להפליג בין קרוב כ 2-4 מייל מהחוף

תנאי מזג האוויר נוחים, כך שהצוות והיאכטה אינם חשופים לגלים ולרוחות שמעבר ליכולתם.

כיצד בוחרים את היאכטה?

אנו מציעים יאכטה מסוג מונו-הול  דופור 35 פיט, היאכטה מתאימה למתחילים ומקצוענים 

יתרונות: מונו-הול מתאימה לכמות קטנה של מפליגים עד שמונה מפליגים , קלה יותר לתימרן וכמובן ניתן בקלות למצוא מקום עגינה

כמה מפליגים? כמה קבינות?

עקרונית מותר להשיט ביאכטה עד 11 מפליגים היאכטה מצוידת בציוד בכושר שייט מסחרי וביטוח בהתאם

שתי קבינות זוגיות ביאכטה כל אחד עם מיטה זוגית.

הצעת המחיר ליאכטה בהשטה עצמית תורכב ממספר משתנים

מחיר היאכטה – הסכום אותו משלמים על השכרת היאכטה לפי שעה או בנק שעות כחבר מועדון.

פיקדון – על מנת להבטיח כיסוי נזק העלול להיגרם במהלך ההפלגה, חברת ROYAL SOCIETY  לוקחת פיקדון מראש. בדרך כלל בכרטיס אשראי (הסכום לא יגבה, אלא 'ינעל' חלק ממסגרת האשראי שלך) במידה ובהחזרת היאכטה יתגלה נזק, תוכל חברת ההשכרה ROYAL SOCIETY לחייב את חשבון הפיקדון.

עלויות נוספות – 100 ₪ עבור שיעור הכרת היאכטה

המחיר אינו כולל דלק

יאכטה להשכרה לסקיפרים

שייט על יאכטה זו הרפתקה מיוחדת ויוצאת דופן. כזוג או עם משפחה וחברים. לשוט בים הפתוח , לשתות  קפה על הסיפון, לקפוץ למים להתרעננות, בים התיכון נמצאות רצועות חוף של מדינת ישראל, מסלול שייט לאורך המדינה כשביל ישראל בים חוויה שלא תשכחו. נשמח לעמוד לשירותכם לתאום, ייעוץ ותכנון חופשת היאכטה שלכם!

לאוהבי ים ויאכטות המחפשים חוויה מסעירה מלאת אדרנלין

השטה עצמית

 ROYAL SOCIETYניתן לשכור יאכטה להשטה עצמית המיועדת לסקיפרים בעלי רישיון משיט 30 לכל יעד שתרצו בחופי הים התיכון בישראל, ניתן להזמין אצלנו יאכטה להשטה עצמית או עם צוות ולצאת להפליג עם המשפחה והחברים בחופי ישראל היפים

נשמח להמליץ ולהדריך אתכם להפליג במסלול ההפלגה המתאים לכם, כמו כן נמליץ לכם מקומות יפים לשייט, מרינות ומסעדות. תוכלו להזמין שייט ביאכטה לזוגות או יאכטה עם סקיפר שייט וחוויה יוצאת דופן לכל המשפחה  וגם חברים.

לבעלי רישיון משיט 30 כלומר סקיפר יש מספר אפשרויות להשכרת יאכטה במידה ואינכם בעלי יאכטה ROYAL SOCIETY   השכרת יאכטות להשטה עצמית במרינה אשדוד ובאילת.

כמה אופציות להשכרת יאכטה בהשטה עצמית

ניתן לרכוש מנוי \ בנק שעות הפלגה בהתאם להוראות רספ"ן ובכפוף לתנאי המועדון

השכרת יאכטה על בסיס שעתי\יומי להשטה עצמית שאינם חברי מועדון

כאשר שוכרים יאכטה לשייט חופי חשוב לדעת את כל מה שמצריך שייט מזוג זה ע”מ לשמור על בטיחות המפליגים ועל בטיחות היאכטה.

כשתגיע לשכור את היאכטה, אנו נדאג שיש בידיך את כל הידע הדרוש על מנת שתיקחו אחריות על יאכטה.

להלן מספר המלצות לשוכר יאכטה להפלגה חופית.

הכר את היאכטה!

נתוני היאכטה הטכניים, פרטים אודות היאכטה והיעוד שלה יעזרו לכם בקבלת החלטות בזמן אמת. תמרון ותפעול היאכטה חשובים למען ביטחונכם וביטחון היאכטה, לכן נעבור איתך על מערכות היאכטה והמנוע, נכיר את סוג המדחף שיש ביאכטה ונדע איזה הסחה יש ביאכטה, נכיר את מד מהירות סל”ד והסל"ד המומלץ לשימוש על מנת שצריכת הדלק תהייה הגיונית. חשוב גם להכיר מיקום אמצעי הבטיחות והעזרים העומדים לרשותך במצבי חירום כגון תיק עזרה ראשונה, סט פירוטכניקה, מטפים, פנס, מצפן נוסף וכלי עבודה וחלקי חילוף רלוונטיים.

יציאה וחזרה למקום העגינה של היאכטה

גם אם אתה בעל ניסיון רב בשייט או אם אתה סקיפר חדש שרק עכשיו קיבל רישיון, אנו נייעץ לך בהכנות יציאה מהמקום עגינה וכן איש צוות שלנו יקבל אותך בחזרה בסיום השייט למקום העגינה .

 ידוע שהשפעות הרוח במרינה יקשה עליך לעגון את היאכטה ולכן יש לנו תורן רציף בזמן שאתם יוצאים וחוזרים ממקום העגינה יעזור לכם לקשור את היאכטה במקומה כראוי

אתה הסקיפר אתה אחראי!

נהלים בהפלגה וכללי בטיחות

אתם יוצא להפליג עם משפחה או חברים בין אם יש סקיפרים נוספים על הסיפון. זכר שהאחריות על המפליגים ועל כלי השייט היא שלך בלבד, מהרגע ששחררו חבלי הספינה ועד הרגע שהספינה נקשרה לרציף אתה האחראי הבלעדי למפליגים ולכלי השייט . נדאג להעביר אותך ואת הצוות שלך תדריך בטיחות. תורן הרציף ירענן עבורך את שחשוב לזכור ולבצע.  בטיחות השייט חשובה מאוד ולא כדי לוותר עליה בשום זמן ולא בשום מצב.

הצוות

צוות היאכטה ותורני רציף, הם סקיפרים בעלי רישיון משיט 40 או 60 שמכירים היטב את היאכטה אותה אתה משכיר, בנוסף הסקיפרים שלנו מכירים את אזורי השייט בים התיכון. אנו נייעץ לכם לגבי כל דבר שתרצה לדעת. המלצות לאזורי, ביצוע גישות, מזג האוויר בכלל ומצב הים בפרט.

מה צריך לדעת בסיום ההפלגה והחזרת יאכטה

אנו מקווים שנהניתם מהים, הרוח והיאכטה המפנקת שלנו, עכשיו כשצריך לחזור למרינה ולרציף כדי לדעת כמה דברים. את היאכטה אתם תקבלו נקייה ומסודרת, ומוכנה לשייט, צוות ROYALSOCIETY הינו צוות מקצועי ומיומן אנו עמלים על מנת שתחזוקת היאכטה תהייה מקצועית. לכן נבקש שתכבדו את העמל שלנו. בסיום הפלגה  נא להחזיר את היאכטה בדיוק כפי שקיבלתם אותה, אנו מבקשים שתשמרו על היאכטה ותתייחסו אליה שאילו הייתה שלכם.

משחררים חבלים ויוצאים להפליג

שמרו על המקצועיות שלכם כסקיפרים, השתתפו בהפלגות העשרה שהחברה מציעה מפעם לפעם, שפרו את המיומנות שלכם כסקיפרים.

השכרת יאכטה לאחר קורס סקיפרים

העלייה החדה במחירי היאכטות בשנתיים/שלוש האחרונות כתוצאה מהקורונה ובשל העדר מקומות עגינה בישראל מחירי היאכטות זינקו ואף הכפילו את עצמם, נכון שעולם הימאות והשייט פתוח ומזמין גם למי שאינו עשיר, אך המצב קצת השתנה. לכן כדי לצאת להפלגה ביאכטה לא צריך לקנות אחת להיות בעלים של היאכטה ולשלם עשרות אלפי שקלים בשנה עבור עגינה וטיפולים. לשירותכם ב-ROYAL SOCIETY ניתן לבצע השכרת יאכטה עם מספר בני משפחה ו/או חברים. כסקיפר תוכל לעמוד בראש הצוות של כליי השייט.

קורס סקיפרים מטמיעה בך את עקרונות השייט והימאות. לאחר קורס סקיפרים יתאפשר לבוגריו לתפוס פיקוד על יאכטה, ניתן להשכיר יאכטה להפלגה במרחבי הים. בוגרי קורס סקיפרים יוכלו בסיום הקורס להזמין השכרת יאכטה בכל שעה.

למה כדאי לעשות קורס סקיפרים ולהשיט יאכטה?

אתה אוהב ים ויצר ההרפתקנות חיי בתוכך, הקורס הוא חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. קורס סקיפרים ונושאי הלימוד שבו יעשירו ויפתחו את הידע בתחום הימאות וגם תוכלו להשכיר יאכטה ולהשיט אותה בעצמכם. הקורס ילמד אותך אחריות ועצמאות בים, דבר שיתרום לתחושת הביטחון שלכם וירחיב את הרגשת החופש בלבכם כאשר תהיו בלב הים.

קורס סקיפרים למטרת השכרת יאכטה להשטה עצמית?

קורס סקיפרים יעניק לכם בן היתר יכולת השכרת יאכטה להשטה עצמאית הקורס משלב בתוכו תכנים עיוניים ומעשיים שיכשירו ויכינו אותך להשיט יאכטה.

בוגרי קורס סקיפרים משכירים יאכטה ויוצאים לשייט בים הפתוח, היא לצאת לים הפתוח . לאחר הקורס אתם תהיו מסוגלים לשוט ולהפליג ביאכטה תוך כדי שאתם שומרים על המפליגים שבאחריותכם וכן על כלי השייט ששכרתם, מבלי לגרום לה נזקים לנפש או לרכוש חס ושלום.

החלק העיוני

 בחלק העיוני של קורס סקיפרים מלמד מספר מקצועות  כגון מכונה, ניווט מכשירים, ימאות, ניווט חופי, כמובן שנלמד את המכשור שקיים בכל יאכטה בנוסף למטאורולוגיה, חוקי הימאות הטובה, חוקי הדרך, ניווט בעזרת החוף, ננווט בעזרת מכשירים אך גם בעזרת מפות, עוד נלמד עזרה ראשונה קורס 44 שעות. כל מה שתלמדו ישמש אתכם בפועל בעת השכרת יאכטה להשטה עצמית.

החלק המעשי של קורס סקיפרים מיישם הלכה למעשה את הידע שנילמד בחלק התיאורטי של קורס.עוד בחלק המעשי נלמד נספח חשוב הנקרא גישות שבו נתרגל גישות שונות לרציף.

חלק חשוב בלימוד הוא מצבי חירום בים כגון אדם בים, שריפה וכד'. הדגשים בנושאים הללו למעשה יתנו לכם הניסיון ויתרון ימי הדרוש למטרת השכרת יאכטה. קורס סקיפרים נמשך בין ארבע חודשים לשנה, תלוי בכם, במהלך הקורס תעברו מספר בחינות עיוניות ומעשיות. בסיום הקורס תקבלו רישיון שייט חופי של משרד התחבורה, רישיון משיט 30 המאפשר לכם ההפלגה

מה עוד חשוב לדעת על קורס סקיפרים?

קורס סקיפרים מיועד לכל אדם החל מגיל 18, בוגרי הקורס  יוכלו להשכיר יאכטה להשטה עצמית.

השכרת יאכטות מתאים במיוחד לבעלי רישיון משיט 30 שאין ביכולתם לרכוש יאכטה אך מעוניינים לחוות את הספורט המאתגר הזה על גופם

השכרת יאכטות להשטה עצמית יכולה להתאים בשבילכם גם כחברי מועדון אך לא רק, ניתן להשכיר יאכטה להשטה עצמית על בסיס שעתי בכך תוכלו לתרגל שייט מפרשים ופעילות ימית וגם ליהנות מהפלגה משפחתית או קבוצתית

ההשכרה תאפשר לכל בוגרי קורס סקיפרים באשר הם. יציאה לשייט רגוע או להפלגות דייג או להפלגות חופיות בארצנו. אם יש ברשותכם רישיון משיט 30 בואו וקחו יאכטה מאובזרת לשייט בחופי ארצנו, יאכטה להשכרה כוללת את המכשור הבא: מכשיר קשר, אסדת הצלה, ציוד פירוטכני, תיק עזרה ראשונה וכמובן כל ציוד הבטיחות הנדרש ע"פ רספ"ן תוכלו לשוט בהשטה עצמית להפלגה בחופי המדינה.

השכרת יאכטות ניתנת לכל מטרה רק אם יש בידכם רישיון משיט 30 סקיפר.

השכרת יאכטה

חברת רויאל סוסייטי השכרת יאכטות מציעה אירוח על גבי יאכטות ומציעה מגוון יאכטות מפוארות להשכרה במרינה אשדוד הרצליה אילת אשקלון.

אצלנו החוויה של השכרת יאכטה תהיה מפנקת בטיחותית ובמחיר שווה לכל כיס.

היאכטות שלנו מאובזרות בסלון, מטבח שירותים, מערכת מוסיקה, מזרנים וכריות, מקרר וכריים.

השכרת יאכטה בהתאמה אישית.

רויאל סוסייטי השכרת יאכטות דואגים לפרטים הקטנים ועיצוב היאכטה בהתאם לסוג האירוע.

הפלגה זוגית רומנטית, הצעת נישואין אינטימית, נדאג שהיאכטה תהיה מסודרת למתאימה לצרכיכם. יאכטה רומנטית להרגשה חמימה ונעימה שמפניה נירות ופרחים וכמובן לא נשכח שוקולד ומוסיקה רומנטית ואינטימית.

אם זו מסיבת רווקים / רווקות יום הולדת או בת מצווה נדאג לפנק אתכם עם מוזיקה שאתם אוהבים .

אם זו יום בר מצווה או כל מסיבה אחרת, נקשט עבוכם את היאכטה בבלונים ושלט מזל-טוב.

הצעות נישואין ביאכטה הדרך הכי רומנטית ואינטימית להציע נישואין

ניתן לשכור יאכטה עם סקיפר שישרת אתכם או ניתן לשכור יאכטה להשטה עצמית (לבעלי רישיון 30)

להפלגות של מספר שעות ועד מספר ימים.

היאכטות מתאימות להפלגה של זוג ועד 10 מפליגים.

יאכטה להשכרה באשדוד -למה דווקא אנחנו?

היאכטות שלנו עוגנות במרינה אשדוד והינם מטופלות ושמורות ומתאימות להפלגה קבוצתית או זוגית אינטימית, עוד, ניתן לערוך מסיבות על יאכטה, יום גיבוש או להפלגה זוגית רומנטית.

כמה עולה השכרת יאכטה לשייט פרטי?

הפלגה קבוצתית – החל מ-590 ₪ לשעה

הפלגה קבוצתית – החל מ-1100 ₪ לשעתיים.

הפלגה זוגית – החל מ 550 ₪ לשעה.

הפלגה זוגית – החל מ 990₪ לשעתיים.

התקשרו לקבלת פרטים נוספים ויעוץ

אתרים נוספים ברשת

https://zeviknuri.wixsite.com/royal-society

https://zeviknuri.wixsite.com/royalsociety

https://63e39ed63c6c7.site123.me/

https://r-s.coi.co.il/

הצעת נישואין ביאכטה אשדוד

MARRY ME

קורס סקיפרים משיט 30

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד