מועדון שייט אשדוד הרצליה אשקלון אילת

חברות מועדון שייט ב- ROYAL SOCIETY ללא התחייבות לסקיפרים בלבד

הכרת היאכטה וההכשרות על חשבוננו

תרגישו ביאכטה שלכם, אנו נכין לכם את היאכטה להפלגה כך שתגיעו ליאכטה בשעה שקבעתם, יחכה לכם איש צוות על מנת למסור לכם את המפתחות כך שתוכלו לצאת לשוט ללא עיכובים.

להצטרפות לחברי המועדון ולפרטים נוספים צרו קשר

ROYAL SOCIETY | מועדון שייט אשדוד הרצליה אשקלון אילת

יש לנו ניסיון ימי משנת 2002 , לסקיפרים שלנו יש ניסיון של אלפי מיילים עם קבוצות ולקוחות מרוצים. ב ROYAL SOCIETY ניתן להשכיר יאכטה ל: מסיבות על יאכטות, יאכטות להשכרה לימי הולדת, שייט זוגי  שייט רומנטי, השכרת יאכטות למסיבות רווקים/רווקות או כל אירוע, שייט הצעות נישואין, הפלגות דייג והפלגות בכייף.

 בואו ל ROYAL SOCIETY  לחגוג את האירוע שלכם.

ROYAL SOCIETY יאכטה בוטיק חדשה מדהימה, מאובזרת ומפנקת.

יחכה לכם צוות מקצועי ואמין מהשורה הראשונה בישראל והכל באהבה

מועדון היאכטות הגדול בישראל – אילת אשקלון אשדוד הרצליה

שייט זוגי ביאכטה אשקלון

השכרת יאכטה באשדוד הרצליה אשקלון אילת לשייט זוגי והפלגות קבוצתיות לאירועים מיוחדים מיוחדים ואקסקלוסיביים, בכל זמן ובכל שעה. רויאל סוסייטי מעמידים לרשותכם השכרת יאכטה מפרשית באורך של – 14 מטר המתאימה ל-13 מפליגים. באופן דומה ניתן לערוך שייט רומנטי, וגם שייט הצעות נישואין על יאכטה. ברויאל סוסייטי השכרת יאכטות ניתן להשכיר יאכטות גם שייט ימי הולדת וגם הפלגות לדייג שייט לחברות, ואפילו שייט אתגרי ועוד.

שייט אשדוד אשקלון הרצליה אילת – קצת על היאכטות

השכרת היאכטה מתאימה  ל-13 מפליגים. לכן ביאכטה כורסאות ישיבה נוחות בנוסף עומדת לרשותכם  מערכת מולטימדיה למוסיקה וקריוקי. כמו כן ישנה מדרגה בגובה הים, בנוסף לסולם ירידה למים בצורה בטוחה. חוץ מיזה בחלק הקדמי (החרטום) של הסיפון תמצאו פינת שיזוף עם מזרנים. ובנוסף פופים מפנקים. זאת ועוד במרכז היאכטה ישנה מרפסת (קוקפיט). המרפסת מרווחת עם ספסלים ומזרנים לנוחות מרבית. עוד בחלק הפנימי של היאכטה ישנו סלון מפנק בנוסף לשולחן אוכל לסועדים. יתרה מזאת בימי הקיץ החמים ניתן להפעיל מזגן כך יקרר את החלל הפנימי, כמובן רק בזמן שעוגנים במרינה.

אירועים על הים מרינה אשדוד

עד 50 איש

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד