מועדון יאכטות ובית ספר לשייט קורס סקיפרים

מועדון יאכטות ובית ספר לשייט שמכשיר לרישיון סקיפרים, ביחס אישי וליווי צמוד

עד לקבלת רשיון משיט30 בסיום הקורס.

תוכלו להשכיר יאכטה למגוון אירועים שונים על יאכטה ולצאת ללב הים

במועדון יאכטות ובית ספר לשייט נלמד אתכם את מקצועות הימאות מפרשנות, מכונה, ניווט מכשירים וניווט חופי.

בואו ללמוד עם מורה פרטי או באופן קבוצתי או בזום את לימודי התיאוריה לקראת הרישיון הימי ולקבל הכשרה מעשית ופרקטית על היאכטות שלנו.

מועדון יאכטות ובית ספר לשייט

בואו להיות סקיפרים

הקורס מקנה כלים מעשיים ותיאורטיים במכונאות(מכונה), ניווט חופי, ניווט מכשירים, ימאות. ,בטיחות ימית, מטאורולוגיה. הלימודים התאורטיים מתקיימים ביאכטה במרינה אשדוד בית הספר לשייט במרינה אשדוד

לימודי שייט על יאכטה, לצורך קבלת רשיון משיט 30 ע"י משרד התחבורה

קורס סקיפרים בקצב שלך, אנחנו מלווים אותך עד לקבלת רישיון סקיפר 30, לימדו את התאוריה בזמן שלכם בנוחות מהבית או בעבודה. שעות ים רבות לפי הצורך.

לימוד בשיעורים פרטיים בקבוצות קטנות עד 4 תלמידים. אנחנו איתך עד קבלת רישיון סקיפר 30 בית ספר לשייט רויאל סוסייטי, קורס סקיפרים, מועדון השייט, שייט זוגי רומנטי הפלגות ומסיבות, הצעות נישואין.

שייט זוגי בחופי אשדוד

הפלגה בחופי באשדוד חברת ROYAL SOCIETY . שייט תענוגות ללב ים. ישנם מגוון יאכטות להפלגות ולחוויות שונות. כמו כן ניתן לבחור שיט זוגי רומנטי רגוע בלב ים. אפשרי גם שייט אתגרי ושייט אקסטרים ספורטיבי . הפעילות מתאימה לאירועי חברה אירועים פרטיים ימי הולדת שייט רומנטי  מסיבת רווקים או מסיבת רווקות בילוי משפחתי וימי הולדת.

בת מצווה על יאכטה בהרצליה

הפלגה של שעתיים ביאכטה דולפין הרצליה כוללת קישוט ביאכטה עם שלטי מזל טוב גדולים, לוכדי חלומות לבנים וכריות, מערכת מוזיקה מוגברת עם מיקרופון, שלושה אנשיי  צוות המלווים אתכם ונותנים שירות, מזרן ים גדול וסאפ לרדת למים במידה והים מאפשר בעלות של 1900₪, כל שעה נוספת עולה 700₪

ROYAL SOCIETY | מועדון יאכטות ובית ספר לשייט קורס סקיפרים
השכרת יאכטה הרצליה מחיר 1900 ש"ח לשעתיים, כל שעה נוספת 700ש"ח להזמנות 050-4404330

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד