השכרת יאכטה בהרצליה

הפלגה של שעתיים ביאכטה דולפין הרצליה כוללת: קישוט ביאכטה עם שלטי מזל טוב גדולים, לוכדי חלומות לבנים וכריות, מערכת מוזיקה מוגברת עם מיקרופון, שלושה אנשיי  צוות המלווים אתכם ונותנים שירות, מזרן ים גדול וסאפ לרדת למים במידה והים מאפשר במחיר של 2100 ₪ לשעתיים. כל שעה נוספת 800 ₪

ROYAL SOCIETY | השכרת יאכטה בהרצליה
מחיר השכרת יאכטה הרצליה 2100 ש"ח לשעתיים, כל שעה נוספת 800 ₪ | להזמנות 050-4404330

שייט זוגי בהרצליה– קצת על היאכטה

השכרת היאכטה מתאימה  ל-21 מפליגים. לכן ביאכטה כורסאות ישיבה נוחות בנוסף עומדת לרשותכם  מערכת מולטימדיה למוסיקה וקריוקי. כמו כן ישנה מדרגה בגובה הים, בנוסף לסולם ירידה למים בצורה בטוחה. חוץ מיזה בחלק הקדמי (החרטום) של הסיפון תמצאו פינת שיזוף עם מזרנים. זאת ועוד במרכז היאכטה ישנה מרפסת (קוקפיט). המרפסת מרווחת עם ספסלים ומזרנים לנוחות מרבית.

יאכטה להשכרה בהרצליה

לצאת לטבע ולשוט בים הגדול על יאכטה מקצועית שהיא ממש בנויה למסיבות עד 21 מפליגים. להתרחק מהעיר מהבילויים השגרתיים כמו מסעדות, פאבים ומועדונים. שייט  הוא טרנד ובילוי מועדף על זוגות וקבוצות עד 21 מפליגים. האינטימיות, השקט, הים והשקיע זה שונה ומיוחד.

שייט זוגי הרצליה
שייט זוגי הרצליה

יום הולדת ביאכטה בהרצליה

שייט זוגי בהרצליה המחיר לא בשמיים  שייט זוגי בהרצליה המחיר אינו בשמיים. תוכלו להשוות מחירים של חברות השכרת יאכטות המציעות לכם מחירים וחבילות אטרקטיביות. מחקרים מראים שחוויות כגון טיולים, שייט רומנטי, הם מתנות מרגשות יותר ממתנות חומריות, הם אינם נשכחות לעולם. חוויה כמו לשוט בלב ים על יאכטה בחופי הרצליה בשניים היא מתנה מושלמת

שייט זוגי רומנטי על היאכטה בהרצליה

שייט במפרשית שלושה חדרים זוגיים. קיים גם שירותים, מקלחת זאת ועוד למטבח מאובזר בכל הנדרש. בנוסף למקרר וכרים. מעל הכל היאכטה בעלת רישיון וביטוח מסחרי. ניתן להפלגות בארץ ובעולם ובהתאם לזאת הינה מתאימה ל13מפליגים

לסיכום: היאכטה מצוידת  בציוד בטיחות רב כגון: מכשיר קשר, חגורות הצלה למבוגרים וילדים, אסדות הצלה ועוד…. אנחנו עוגנים במרינה הרצליה ואתם מוזמנים להנות.

יאכטה להשכרה אשקלון 0504404330

שייט זוגי בחופי הרצליה

הפלגה בחופי הרצליה חברת ROYAL SOCIETY . שייט תענוגות ללב ים. ישנם מגוון יאכטות להפלגות ולחוויות שונות. כמו כן ניתן לבחור שיט זוגי רומנטי רגוע בלב ים. אפשרי גם שייט אתגרי ושייט אקסטרים ספורטיבי . הפעילות מתאימה לאירועי חברה אירועים פרטיים ימי הולדת שייט רומנטי  מסיבת רווקים או מסיבת רווקות בילוי משפחתי וימי הולדת.

שייט בהרצליה מחיר השכרת יאכטה

צוות היאכטה והסקיפר שילוו אתכם לשייט רומנטי

 אנו צוות היאכטה והסקיפרים של ROYAL SOCIETY  וחברי המועדון נדאג להנעים את שהותכם. נדאג לכם לכיבוד המועדף עליכם. 

אנו ב ROYAL SOCIETY – נבטיח לכם שירות אישי אדיב ומפנק. מיד עם סיום ההפלגה תחושו סיפוק ענק. זאת ועוד ברויאל סטסייטי מובטח לכם שחוויות כאלו לא שוכחים מהר והם ממלאות את הנפש להמון זמן.

יאכטה ליום הולדת בהרצליה

זה הזמן להזמין שייט בהרצליה,

היאכטות שלנו עוגנות במרינה הרצליה במרינה אשקלון, במרינה הרצליה, ובמרינה אילת מרינה אשדוד. היאכטות מתאימות, מיועדת ומאובזרת במיוחד להפלגות זוגיות וקבוצתיות עד 21 איש היאכטה מאושרת על ידי משרד התחבורה רשות הספנות והנמלים להפלגות בארץ ובחו"ל ומבוטחת בביטוח מסחרי

הפלגה זוגית רומנטית על יאכטה בהרצליה

המתנה המושלמת לזוגיות. שייט זוגי בהרצליה מוסיף לרומנטיקה ולהרמוניה בזוגיות. יש לנו ספינות מקצועיות המיועדות למטרת שייט זוגי בהרצליה או שיט רומנטי לפי בקשתכם, ביאכטה תוכלו למצוא קבינות (תאים) זוגיות עם שירותים, מקלחת, סלון מרווח הכולל מערכת מולטימדיה. תוכלו ליהנות ממטבחון מאובזר. על  הסיפון לרשותכם פינת ישיבה עם פופים ומזרונים לשיזוף או סתם לנוח ולהתרווח . זאת ועוד אפשרי לרדת למים הצוננים בלב הים אפשרי עם אבובים, או לשחות עם חגורות הצלה כמובן. זהו חופש ונופש מושלם בים הגדול והמרגיע, ממש זמן איכות יחד על יאכטה רומנטית, הזמינו עוד היום שייט זוגי בהרצליה.

השכרת יאכטה ל 21 איש בהרצליה מחיר

הפלגות דייג, הים וחופי הרצליה מלאים בשוניות ובסלעים הנמצאים בעומק הים. ניתן לזהות אותם על ידי ג'י. פי. אס סונר וגלאי דגים הסורק את קרקעית הים והדגים. אנו נעגון את היאכטה באזורי שוניות וסלעים בהם יש מרווח מחיה והגנה.  לכן דגים קטנים מתחבאים בתוך שוניות אלו. בעקבות כך דגים הגדולים וטורפים  באים לאכול ולטרוף את הדגים הקטנים הללו. וכך נוצר תנאים מושלמים לדייג.  אנחנו נתאים את הדייג כך שיתאים לתפיסת דגים גדולים ע"י פיתיון חי.

השכרת יאכטה מחיר הרצליה אשדוד אשקלון אילת

תפריט נגישות

שייט זוגי באשדוד